Vi har roen på kommunikasjon
som virker

Et helhetlig kommunikasjonshus i Bergen med spesialisering innen retail og eiendom

 

REFERANSER

 

OM OSS

"

Vårt arbeid handler om å forstå, 

forenkle og formidle. Med det som verktøy lager vi sterk kommunikasjon for alle flater og kanaler.

Hva gjør vi?

Mistrol tilbyr hele spekteret av markedskommunikasjon og vi strekker oss langt for å møte oppdragsgivers behov, ambisjon og budsjett. Vi jobber tett med våre kunder for å skape sterke konseptuttrykk, fra idé til ferdig resultat. 

Vår kompetanse strekker seg fra strategi, merkevarebygging og innholdsproduksjon,  til webdesign, interiørdesign og 3D visualisering. Vi skaper visuelle opplevelser for alle  flater

og kanaler.

Design

Visuell identitet

Kommunikasjon

Strategi

Arkitektur

Webdesign

Konsept

3D modellering

Interiørløsninger

Visualisering

Dekor

Reklame

Kampanjer

Innholds-

markedsføring

Magasin

Flerfaglig
design

Vi kan utføre

flerfaglige prosjekter

sømløst

 

ANSATTE

Ole Strønen

Byråleder / Partner

ole@mistrol.no

901 24 413

Marit H.Iversen

Konsulent / Partner

marit@mistrol.no

957 43 801

Stig Furnes

Flerfaglig designer / Partner

stig@mistrol.no

415 56 770

Ian Holcroft

AD / Flerfaglig designer

ian@mistrol.no

976 89 914

Roger Joakimsen

3d visualisering / Utvikler

roger@mistrol.no

907 04 137

Benedicte M. Cushing

Junior designer

benedicte@mistrol.no

992 99 673

Deyanira L. Seim

Senior AD

deyanira@mistrol.no

952 46 246

Marie R. 

Vatle

AD

marie@mistrol.no

404 96 906

Jannicke K. Gildernes

Grafisk designer

jannicke@mistrol.no

452 66 256

Magni H. Dyrøy

Grafisk designer / Fotograf

magni@mistrol.no

984 02 761 (PERMISJON AUG 2020)

 

KONTAKT OSS

Ta kontakt og
kom innom på en kaffe!

 

MISTROL REKLAMEBYRÅ AS

Nedre Gartnergaten 6 

5011 Bergen 

 

901 24 413 

post@mistrol.no 

  • Hvit Instagram Ikon
  • Hvit Facebook Ikon
  • Hvit YouTube Ikon