Vi har roen på kommunikasjon
som virker

Et helhetlig kommunikasjonshus i Bergen med spesialisering innen retail og eiendom

 

REFERANSER

 

OM OSS

"

Vårt arbeid handler om å forstå, 
forenkle og formidle. Med det som verktøy lager vi sterk kommunikasjon for alle flater og kanaler.

Hva gjør vi?

Mistrol tilbyr hele spekteret av markedskommunikasjon og vi strekker oss langt for å møte oppdragsgivers behov, ambisjon og budsjett. Vi jobber tett med våre kunder for å skape sterke konseptuttrykk, fra idé til ferdig resultat. 

Vår kompetanse strekker seg fra strategi, merkevarebygging og innholdsproduksjon,  til webdesign, interiørdesign og 3D visualisering. Vi skaper visuelle opplevelser for alle  flater

og kanaler.

Design

Visuell identitet

Kommunikasjon

Strategi

Arkitektur

Webdesign

Konsept

3D modellering

Interiørløsninger

Visualisering

Dekor

Reklame

Kampanjer

Innholds-

markedsføring

Magasin

Flerfaglig
design

Vi kan utføre

flerfaglige prosjekter

sømløst

 

ANSATTE

Ole_Strønen.jpg

Ole Strønen

Byråleder / Partner

ole@mistrol.no

901 24 413

Marit Helen.jpg

Marit H.Iversen

Konsulent / Partner

marit@mistrol.no

957 43 801

Stig.jpg

Stig Furnes

Flerfaglig designer / Partner

stig@mistrol.no

415 56 770

logo-01.jpg

Caroline Vike

Art Director

caroline@mistrol.no

480 72 690

Roger.jpg

Roger Joakimsen

3d visualisering / Utvikler

roger@mistrol.no

907 04 137

Benedicte.jpg

Benedicte M. Cushing

Grafisk designer

benedicte@mistrol.no

992 99 673

Deya.jpg

Deyanira L. Seim

Senior AD

deyanira@mistrol.no

952 46 246

Marie.jpg

Marie R. 

Vatle

AD

marie@mistrol.no

404 96 906

logo-01.jpg

Mona Bruvik

Art Director

mona@mistrol.no

995 89 615

Chris Chapman

Chris Chapman

3D Artist

chris@mistrol.no

982 32 166

 

KONTAKT OSS